עובדים מקומיים ישראלים (עמ"י)

מי הם עובדי עמ"י

בנציגויות השונות בעולם מועסקים עובדי עמ"י (עובדים ישראלים מקומיים), מדובר אזרחים ישראלים אשר הנציגות בחו"ל קיבלה אותם לעבודה במעמד של עובד מקומי ומעסיקה אותם באורח זמני ועל פי חוזה מיוחד.
עובדים אלה מגויסים לטובת תפקידים מקצועיים וכלליים בנציגויות ישראל בחו"ל, בנוסף לשליחי המדינה. העובדים נמצאים באחריות המשרדים הממשלתיים השונים, בהם: משרד החוץ, התיירות, הכלכלה והביטחון.

עובדי עמ"י אינם זכאים לתנאים ולשכר אותם מקבלים שליחי המדינה למרות שבפועל, פעמים רבות, עובדי עמ"י ממלאים את תפקיד זהה, בנוסף, עובדי עמ"י מועסקים בחוסר יציבות תעסוקתית בחוזה לשנה בלבד הניתן להארכה עד 5 שנים לכל היותר ומבלי שניתן להם אופק תעסוקתי כלשהו בשירות המדינה לאחר מכן.
 

מאבק חברתי צודק

כאן Tax4you נכנסים לתמונה, עובדי עמ"י העובדים בחו"ל תחת מעסיק ישראלי אינם ממוסים כמו ציבור השכירים בישראל אלא על פי תקנות מיוחדות אשר בזכותן אנו יכולים להשיב להם כספים השייכים להם, הנמצאים בקופת המדינה.
לעומת המאבק הצודק של עובדי עמ"י אשר נתון לפרשנות כזו או אחרת ונכון לימים אלו טרם ידוע האם ובכמה ישופרו תנאי העובדים, בנוגע להחזר המס אין ספק, עובדי עמ"י זכאים להחזרי מס, מדובר בסכומי כסף לא מבוטלים.

 

החזר המס

החזר מס ניתן כאמור להגיש עד 6 שנים אחורה. לאחר חלוף 6 שנים, כספים רבים של עובדי עמ"י, אשר לא הוגשה בקשה להחזר בגינם, נגרעים ועוברים ישירות לקופת המדינה.

הסיבה לכך היא כפולה, אי ידיעה של העובד על זכאותו להחזר וחוסר מקצועיות של יועץ המס / רואה החשבון המטפל בהגשת הדוח עבור העובד.

Tax4you מתמחים בהחזרי מס עבור עובדי עמ"י בפרט, מכירים את כל הדקויות בחוק, יודעים לתת מענה מהיר, נקודתי ומנהלים קשר שוטף מול פקידי השומה השונים בארץ. בגלל השיטה החריגה, הטיפול בדוחות עמ"י הוא ייחודי ועל כן, ויש להיערך בצורה מקצועית.
לאחר הגשת בקשה להחזר מס, לעתים כתוצאה מאי הבנה מלאה בנושא, מס הכנסה מבצע טעויות בשוגג, דבר העלול לגרום להחזר מס בגובה נמוך מכפי שמגיע ללקוח. לעתים הלקוח מקבל החזר גבוה ממה שהיה אמור לקבל וכעבור תקופה נדרש ע"י מס הכנסה להחזיר חלק גדול מהסכום.

 

מדוע Tax4you?
אצל Tax4you דבר כזה לא קורה, נסיוננו הרב, יחד עם הידע המקצועי בתחום מאפשרים לנו למקסם את החזר המס אותו יקבל העובד, כל טעות ולו הקטנה ביותר של מס הכנסה תתוקן על ידנו באופן מיידי.

מכיוון וחלק ניכר מהעובדים עדיין מתגוררים בחו"ל, באמצעות חתימה על ייפוי כוח, משרדנו מתנהל מול מס הכנסה, מייצג את העובדים עד אשר כספי ההחזר מגיעים ישירות לחשבון העובד ללא כל מאמץ מצידו.

כל עובד עמ"י אשר נוכה מס הכנסה ממשכורתו בשנת המס יהיה זכאי ב 100% להחזר כספי.
אנו מתחייבים להודיע לעובד עד 2 ימי עסקים מרגע קבלת המסמכים הרלוונטיים מהו גובה ההחזר אותו יקבל.
 

הערך המוסף

Tax4you הציבו כערך עליון את הדאגה לעובדים.
אנו מתחייבים ללוות את העובדים כחלק מהשירות גם לאחר קבלת ההחזר.
כל מכתב/פניה ממס הכנסה לאחר סיום ההליך ובהקשר להליך שבוצע על ידנו, יטופל על ידנו ללא עלות במהירות ובמקצועיות.
לעובדי עמ"י שעזבו או עדיין עובדים בתחנות השונות בחו"ל, אנו מעניקים ייעוץ בחינם לכל שאלה באשר היא.

 

כמובן שאנו זמינים לכל שאלה והתייעצות עם כלל לקוחותינו.
 

Tax4you מלווים באופן צמוד את התאגדות עמי ואת נציגי עמ"י תעופה ומומלצים על ידם במתן החזרי מס לעובדים.
 

לבדיקת זכאות בחינם, צרו איתנו קשר בהקדם במייל, בטלפון או בדף הפייסבוק שלנו וציינו כי אתם עובדי עמ"י.

 

אין לראות באמור לעיל כתחליף לחוות דעת משפטית ו/או לייעוץ משפטי/מס

© 2023 by Tax4you. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now